Volejte nezávazně
+420 777 661 068
+420 777 661 071

Proč s námi spolupracovat

PYRO, s.r.o. je stabilní společnost s 25 letou historií. Od roku 1992 sbíráme zkušenosti v požární ochraně a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, zejména při výstavbě jaderné elektrárny Temelín a dalších mnoha stavbách a provozech po celé ČR. Vycházíme vstříc Vašim potřebám a nabízíme Vám spoustu služeb, ale tou nejdůležitější navždy zůstane spolehlivé dodání . Bez starostí! Tomu předchází pohodlná objednávka a vhodná komunikace. 

Pomáháme Vám s podnikáním! 

Řídíme se etickými kodexy a dodržujeme nejvyšší standardy v poskytování kvality služeb. Naši technici jsou profesionály ve svém oboru. Vždy na rovinu objektivně posoudí veškeré faktory spojené s problematikou požární ochrany a bezpečnosti práce Vaší firmy či organizace a stanoví efektivní strategii zabezpečování PO a BOZP. Snažíme se společně s Vámi najít způsoby, jak zvýšit efektivitu vaší činnosti bez zbytečných komplikací. Za každé situace hájíme zájmy smluvních partnerů a trváme na osvědčených praktikách.

 

Formu a rozsah obchodní spolupráce si můžete zvolit sami. Záleží na vás a na vaší motivaci, kterou z úrovní si vyberete. Přijedeme co nejrychleji k Vaší provozovně, po celém území ČR.

 

PYRO s.r.o.